Haberimizin buruk sevincini yaşıyoruz
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber
30 Kasım 2020 - Pazartesi 14:47
 
Haberimizin buruk sevincini yaşıyoruz
Usta Gazeteci Ahmet Tübcel’in hazırlayıp sunduğu Temizeller Programının 27 kasım Cuma günkü canlı yayını yine izlenme rekorları kırdı. Gazeteci Tahsin Güzel ve Siyasi Stratejist ve Analist Serhan Seyhan ile Usta Gazeteci Ahmet Tübcel’in konuşmaları izleyenler tarafından takdir topladı.
GÜNDEM Haberi
Haberimizin buruk sevincini yaşıyoruz

Gazeteci Tahsin Güzel ve Siyasi Stratejist ve Analist Serhan Seyhan ile Usta Gazeteci Ahmet Tübcel’in konuşmaları izleyenler tarafından takdir topladı.

Menemen Dosyasını ilk gündeme getirdiği günleri hatırlatan Tübcel, “Biz aylarca bu kadro ile nasıl isyan etmiştik? Neler söylemiştik? Nasıl feryat etmiştik, nasıl tepki almıştık? Olan olaylara yolsuzluklara, usulsüzlüklere nasıl isyan etmiştik bizi izleyen izleyicilerimiz bunları iyi biliyorlar” dedi.

 

NE DEDİYSEK DOĞRU ÇIKTI

 

“Menemen Belediyesi ile ilgili ne dediysek doğru çıktı” diyen Usta Gazeteci Ahmet Tübcel, bu haberlerin doğru çıkmasından dolayı burukluk yaşadıklarını ifade etti.

Tübcel, “Keşke Menemen’in testisini anlatsaydık, güvecini anlatsaydık, yoğurdunu, sütünü peynirini anlatsaydık. Kubilay’ını anlatsaydık bu millete… Biz burada aylarca neyi anlattık? Aylarca Menemen Belediye Başkanı ve ekibinin yolsuzluğunu anlattık. Hırsızlıklarını anlattık. Anlattık ama en sonunda da bizim söylediklerimizi hem Polis fezlekeleri doğruladı hem de Menemen Cumhuriyet Başsavcılığının yaptığı operasyon doğruladı” diye konuştu.

 

MAALESEF CEVAP GELMEDİ

 

Her program sonunda Menemen Belediye Başkanı’na çağrıda bulunarak cevap hakkını kullanmalarını istediklerini belirten Tübcel, “Menemen Belediye Başkanı ilk programımızın arkasından demişti ki; Ben bunların hortumlarını kestim, onun için bunlar bana saldırıyor. Ben de dedim ki; 20 yıl Tahir Şahin Belediye Başkanlığı görevi yaptı. Ondan önce 20 yıl da İlhami Gürsoy görev yaptı. 1.5 yıl da bu dayandı. 41.5 yılda Temizeller Programının, benim, mensubu olduğum kurumun 1 tane evrakını gösterin. Namusunuz, şerefiniz onurunuz varsa gösterin bir evrak dedim. Gösterin mesleği bırakalım. Gösteremediler. Biz aylarca Menemen Belediye Başkanını davet ettik. Cevap hakkını kullan dedik. Orda hırsızlık var, her şey var dedik. Ama maalesef cevap da gelmedi” dedi.

 

ONBİNLER İZLEDİ

 

Temizeller Programını sosyal medya üzerinden onbinlerce kişi izlerken, gelen yorumlarda Temizeller Program yorumcularına ve Usta Gazeteci Ahmet Tübcel’e teşekkür yağdı. Gelen  ‘iyi ki varsınız’ yorumlarının altına binlerce imza atıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Haberimizin, buruk, sevincini, yaşıyoruz,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı