Ahmet Bereket Unutma, unutturma!
Yazı Detayı
26 Şubat 2021 - Cuma 14:22
 
Unutma, unutturma!
Ahmet Bereket
 
 

Unutmak ihanettir....
Bugün Uygar Dünyanın (?) gözleri önünde, İnsanlık tarihinin şahit olduğu en acımasız en vahşi ve bir o kadarda alçakça, haince gerçekleştirilen bir katliamın sene-i devriyesi.


Bugün bir Ermeni'nin "Acaba derisi yüzülen bir insan ne kadar yaşar diye merak edipte, tek suçu Türk olmak olan 13 yaşındaki bir çocuğun derisinin yüzülerek öldürüldüğü, "Şu çocuğun başı uygun” denilerek Ermeni askerlerinin bir çocuğun başını kesip top oynadığı, Ermeni askerlerinden kaçarken bebeği ağlamaya başlayan ananın, Ermeni askerleri tarafından namusuna leke sürülmemesi için kendinden çok sevdiği bebeğini boğarak öldürmesin deki onura duyduğumuz saygının sene-i devriyesi.


Bugün 'HOCALI KATLİAMI'
Hocalı katliamının sene-i devriyesinde bu vahşette hayatını kaybeden 613 soydaşlarımız başta olmak üzere dünyanın hangi köşesinde olursa olsun zulme uğrayan, zulüm altında yaşamlarını yitiren tüm dindaş ve soydaşlarımıza bir kere daha Allah'tan rahmet diliyorum.
Unutmayalım ki Hocalı katliamını unutmak, hocalı katliamı gibi dindaş ve soydaşlarımızın uğradığı zulüm ve katliamları unutturmak ve yeni yetişen nesilleri bu gerçeklerden yoksun yetiştirmek “TÜRKLÜĞÜMÜZE İNSANLIĞIMIZA EN BÜYÜK İHANETTİR”


Selam,sevgi ve saygılarımla

 
Etiketler: Unutma,, unutturma!,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı