• Dolar 6.597
  • Euro 7.052
  • GR ALTIN 350.57
  • ÇEYREK 575.38

Rektör neden susuyor?

17 Ekim 2017 Tarihinde Sayın Cumhurbaşkanımızın Güzel İşler Yapsın Ege Üniversitesini Daha İleriye Götürüp Uluslararası Anlamda Çıtasını Yükseltsin Diye Ege Üniversitesi Rektörlüğüne Atanan Prof. Dr. Necdet Budak'ın Yaptığı İş Ve İşlemlerle Adından Çok Sık Bahsettirmeyi Başardı.

Rektör neden susuyor?
  • 15 Nisan 2019, Pazartesi 15:04

Haftalar Boyunca Kanal Avrupa Televizyonu Temizeller Program yapımcıları Tahsin Güzel ve Ahmet Tübcel  Rektör Beye O Kadar Çok Zor Sorular Sordular ki! Rektör Bey Cevap Vermek Adına Aylardır Düşünüyor Cevap Vereyim Mi ?Yoksa Vermeyeyim mi?

Herhalde Gazeteciler Sordukları Sorulara Cevap Alamadan Rektör Bey  Buradan Gidecek.

Ancak Ne Varki Olan Her Halukarda İzmir’in Hatta Türkiye’nin Gözbebeği Ege Üniversitemize Oluyor, Üniversitenin Adı  Şaibeler,Yolsuzluk İddiaları,Peşkeş İddiaları,Adam Kayırmalar,Sürgünler,Doğru Söyleyeni Sürgüne Göndermeler,Yanlış İşlere İmza Atmayanları Görev Değişikliği , Falan Filan Bunların Hepsi Ve Daha Fazlası  Ege Üniversitesinde Yaşanan vede Bizlerin Haberleştirdiğimiz İddialar.

Yapılan Haberler Ortaya Çıkartılan Belgeler ,peşkeş İddiaları,Hakaretler Tv Ekranlarından Açıklamalar Konusunda Hem Rektör Hemde Üniversite Yönetimi nin Suskunluğun sebebi Merak Konusu Oldu.

 

Şimdi’de Kamuoyu Adına  Rektör Beyefendiye  Tekrar Soruyoruz…

 

 Sayın CUMHURBAŞKANINA HAKARET EDENLERE NEDEN İŞLEM YAPMIYORSUNUZ ?

Milletin Oylarıyla Seçilmiş Hayatını Milletine Adamış Ülkesi İçin 15 Temmuzda  Terör Örgütlerine Karşı Canını Hiçe Saymış Size Güvenip, Bu Onurlu Şerefli Kutsal Makama Uygun Görüp Rektörlük Makamına Atamanızı Yapan Bu Ülkenin Cumhurbaşkanına  İta Amiri Olduğunuz Üniversitede Nasıl Hakaret Ettirirsiniz?

Hakaret Edenler Hakkında Adli, İdari, Cezai İşlem Başlattınızmı? Eğer Başlatmadınız İse Sizde Bu Hakaretlere Çanak Tutmuş Sayılmazmısınız?

Kendi Makamınızda Yani Özel Kalemde Çalıştırdığınız S.G Personel Bile Fütursuzca Sosyal Medyadan Sayın Cumhurbaşkanımızın Ve Çocuklarının Resimlerin Paylaşıp Dalga Geçmesine, Neden Sert Bir Biçimde Tepki Göstermeyip soruşturma açmadınız? Yoksa Sizde O Paylaşımları Onaylıyor musunuz?

Üniversitenin içinde akademik personel olarak görev yapan Doç.dr Hilal Ortaç adlı öğretim üyesinin  SAYIN CUMHURBAŞKANI HAKKINDA SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARINI GÖRMÜYORMUSUNUZ?

Hem devletin üniversitesinde çalışıp devletin ekmeğini yiyeceksin hemde devletin başına hakaretler ve onu incitici sözler söyleyip sosyal medyada paylaşacaksın. (Bütün paylaşımları haftaya yayınlıyoruz)

Ve sende rektör olarak ses çıkarmayacaksın!

Gezi olayları eylemlerine destek veren İzmir gündoğdu meydanında eyleme katılan öğrencilere’’ kampüse dönün devlete baş kaldırmayın’’ diye akıl vereceğine itidal çağrısı yapacağına meydanda ders veren hocaya ne demeli.

Duran adam eylemine katılıp fotoğraflar çektirip paylaşan hocaya ne demeli

Ülkenin seçilmiş BAŞBAKANINA ve Hükümetine ‘’FAŞİST’’yönetim deyip siyasal partileri sokağa çağıran prof.dr. Türker Susmuş’a ne diyeceksiniz?

(yakın zamanda prof.dr Türker Susmuş haberini geniş bir biçimde işleyeceğiz)

TÜRK BAYRAĞI’na  hakaret edip disiplin komisyonunca soruşturma geçiren prof.dr. Siret Hürsoy’a ne diyeceksiniz?

TÜRK BAYRAĞI na hakaret eden prof.dr Siret Hürsoy u soruşturan disiplin komisyonundaki hocalarında yani disiplin soruşturmasındaki rapora imza atan hocalarında soruşturulması gerekmezmi?

Türk Bağrağına hakaret eden devlet memuru ne olmalı acaba?

Rektör bey siz ne yaptınız Bayrağa hakaret eden adamı aldınız Blm bşk. Yaptınız.helal olsun size. (yakın zamanda prof.dr Siret Hürsoy haberini geniş bir biçimde işleyeceğiz)

Üniversitede intihal ( Başka bir kimseye ait olan bilgi, fikir ve görüşlerin, gerekli hiçbir atıf yapılmadan sanki kendisi tarafından ortaya çıkarıldığı ve yazıldığı intibaını vermek, fikir ve bilgi aşırılması başka bir deyişle intihal anlamına gelir ) yaptı iddiaları gölgesinde prof olan hocaları neden soruşturma gereği duymuyorsunuz?

Sahi hocam siz bunları görmüyormusunuz? Eğer görmüyor,duymuyor iseniz vah bu üniversitenin  haline! Peki hadi siz görmüyor duymuyor iseniz yönetim ekibiniz demi bunları görmüyor duymuyor?

Özel kalemizden tutunda,yardımcılarınız onlarca dekan ,inanılır gibi degil.

Üniversitede görev yapan Siret bey ve Türker beye Mustafa Kemal Atatürk ün şu cümlesini ciddiye almalılar.‘’ Bir millet irfan ordusuna sahip olmadıkça, muharebe meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuna bağlıdır’’

Sizin siyasette ne işiniz olabilir sanki ana muhalefet partisinde görev yapan siyasiler gibi yorumlar eleştiriler hakaretler sizlere hiç yakışıyormu?

Sizlerin  görevinizi tekrar hatırlatmak isterim ‘’ilim irfan yuvalarında milletine ve vatanına faydalı ilim ve irfan konusunda donanımlı evlatlar yetiştirmek’’

 

Üniversitenin idari ve teknik hizmetler kadrosunda çalışan M.A. , M.Y. , M.Ö. , B.A. , M.Ö. adlı personelleri üniversite içerisinde nasıl çalıştıklarını pek yakında detayları ile açıklayacağız.

 

 Bilgi notu.

 Değerli okuyucular 16.04.2019 Salı günü akşam saat 22.00 da www. temizellergazetesi.com adresinden internet üzerinden yani cep telefonu dahil internet olan her yerden canlı izleyebilirsiniz. Sakın kaçırmayın.

AK Parti'den Soyer'e sert tepki AK Parti'den Soyer'e sert tepki

Sen neymişsin be başkan! Sen neymişsin be başkan!

Yargıtay Başkanlığına Mehmet Akarca seçildi Yargıtay Başkanlığına Mehmet Akarca seçildi

Ak Partili Başdaş'dan Şevkat Eli Ak Partili Başdaş'dan Şevkat Eli

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
Editör: Ahmet Tübcel

yukarı çık