Artık hiç bir şey gizli kalmayacak!

  • Dolar 5.8109
  • Euro 6.4287
  • GR ALTIN 272.9
  • ÇEYREK 446.19

Başkan Oran'dan Davet

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, gergin geçen seçim sürecinin ardından, tüm Türkiye’ye baharın geldiğini belirterek, “Soğuk bir kış, sert bir seçim sürecinin ardından herkesi Alaçatı Ot Festivalimize, baharı kutlamaya davet ediyorum” dedi.

Başkan Oran'dan Davet
  • 03 Nisan 2019, Çarşamba 9:28

Vatandaşların sandıkta, barış ve huzurdan yana bir tercih yaptığını belirten M. Ekrem Oran; “Gerginlik siyasetinin, ayrıştırıcı söylemlerin yerel seçimlerde karşılık bulmadığını, vatandaşların, kavgaya prim vermediğini görmek tüm Türkiye adına çok sevindirici. Sandık sonuçları gösteriyor ki; hepimiz baharı çok özlemişiz.” dedi. 

Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntılardan ancak birlik ve beraberlik içerisinde üreterek kurtulacağını ifade eden Oran; “Bu yıl onuncusunu düzenlediğimiz Alaçatı Ot Festivali, bir arada yaşama kültürünü, bu toprakların zenginliklerini, yerel değerleri öne çıkararak kalkınmanın mümkün olduğunun ve bu anlayışın tüm dünyadan karşılık bulacağının önemli bir göstergesi. Alaçatı Ot festivali, Nisan ayı başında tüm yarımadamıza, Selçuk’tan Kuşadası’na kadar bölgesine katkı sağlayan bir organizasyon. Önümüzdeki dönemde Alaçatı Ot Festivali gibi bir çok festivalle Çeşmemizi tüm dünyanın ilgi odağı haline getireceğiz. Tüm Türkiye’yi Alaçatı Ot Festivalimize, Mart’ın sonunda baharı kutlamaya davet ediyorum” diye konuştu.

Menemen Belediyesi’nden can dostlar için örnek proje Menemen Belediyesi’nden can dostlar için örnek proje

CHP Karabağlar yeni binasına taşınıyor CHP Karabağlar yeni binasına taşınıyor

Atatürk heykeli haberine Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’dan açıklama Atatürk heykeli haberine Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz’dan açıklama

KUŞADASI’NDA DEĞİŞİM ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLE DEVAM EDİYOR KUŞADASI’NDA DEĞİŞİM ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA KÖKLÜ DEĞİŞİKLE DEVAM EDİYOR

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

yukarı çık