Artık hiç bir şey gizli kalmayacak!

  • Dolar 5.9266
  • Euro 6.5756
  • GR ALTIN 297.19
  • ÇEYREK 485.93

Başkan Oran'dan Davet

Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, gergin geçen seçim sürecinin ardından, tüm Türkiye’ye baharın geldiğini belirterek, “Soğuk bir kış, sert bir seçim sürecinin ardından herkesi Alaçatı Ot Festivalimize, baharı kutlamaya davet ediyorum” dedi.

Başkan Oran'dan Davet
  • 03 Nisan 2019, Çarşamba 9:28

Vatandaşların sandıkta, barış ve huzurdan yana bir tercih yaptığını belirten M. Ekrem Oran; “Gerginlik siyasetinin, ayrıştırıcı söylemlerin yerel seçimlerde karşılık bulmadığını, vatandaşların, kavgaya prim vermediğini görmek tüm Türkiye adına çok sevindirici. Sandık sonuçları gösteriyor ki; hepimiz baharı çok özlemişiz.” dedi. 

Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntılardan ancak birlik ve beraberlik içerisinde üreterek kurtulacağını ifade eden Oran; “Bu yıl onuncusunu düzenlediğimiz Alaçatı Ot Festivali, bir arada yaşama kültürünü, bu toprakların zenginliklerini, yerel değerleri öne çıkararak kalkınmanın mümkün olduğunun ve bu anlayışın tüm dünyadan karşılık bulacağının önemli bir göstergesi. Alaçatı Ot festivali, Nisan ayı başında tüm yarımadamıza, Selçuk’tan Kuşadası’na kadar bölgesine katkı sağlayan bir organizasyon. Önümüzdeki dönemde Alaçatı Ot Festivali gibi bir çok festivalle Çeşmemizi tüm dünyanın ilgi odağı haline getireceğiz. Tüm Türkiye’yi Alaçatı Ot Festivalimize, Mart’ın sonunda baharı kutlamaya davet ediyorum” diye konuştu.

Otomobilli kaldırım işgaline önce uyarı, sonra ceza! Otomobilli kaldırım işgaline önce uyarı, sonra ceza!

Bayraklı'da gıda bankası kuruluyor Bayraklı'da gıda bankası kuruluyor

Türkiye koordinatörü Egeli akademisyen oldu Türkiye koordinatörü Egeli akademisyen oldu

ROTARY’DE GÜNDEM BU KEZ “İLETİŞİM VE İTİBAR YÖNETİMİ” ROTARY’DE GÜNDEM BU KEZ “İLETİŞİM VE İTİBAR YÖNETİMİ”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

yukarı çık