Türkiye'nin 'iyilik hareketi' Dikili'de yardım programı düzenledi
Haber
05 Mart 2021 - Cuma 18:22
 
Türkiye'nin 'iyilik hareketi' Dikili'de yardım programı düzenledi
Merkezi İzmir'de olan İyilik İçin Uluslararası İnsani Yardım Derneği, İzmir’in Dikili ilçesinde yardıma muhtaç vatandaşlara insani yardım çalışmaları kapsamında kuru erzak, et, bebek bezi ve nakit para yardımında bulundu.
YAŞAM Haberi
Türkiye'nin 'iyilik hareketi' Dikili'de yardım programı düzenledi

İyilik İçin Uluslararası İnsani Yardım Derneği, ihtiyaç sahibi vatandaşlara desteklerine devam ediyor. Derneğin bu sefer ki rotası İzmir’in Dikili ilçesi idi. Bölgede yaşayan yardıma muhtaç vatandaşlara İnsani yardım çalışmaları kapsamında kuru erzak, et, bebek bezi ve nakit para yardımında bulundu. 

Dernek yönetim kurulu üyesi ve Habergündemim Genel Yayın Müdürü Vahit Koç yaptığı açıklamada, “Derneğimiz, yetkilileri tarafından bölgede, din, dil ve ırk farkı gözetmeksizin önceden tespit ettiğimiz zor şartlarda yaşam mücadelesi veren ailelerimizi ziyaret ederek nakdi yardımlar ile beraber, derneğimize bağışlanan adak kurbanlarının etlerini ve içerisinde 1kg salça, 1lt yağ, 1kg pirinç, 1kg bulgur, 1kg fasulye, 1kg nohut, 1kg un, 1kg şeker, ½ çay, 1kg tuz dan oluşan gıda malzemelerimizi ihtiyaç sahiplerine dağıtımını gerçekleştirdik. 'Halka hizmet; hakka hizmet’ anlayışıyla hareket ederek ekip arkadaşlarımızla beraber, dar gelirli ailelere gıda başta olmak üzere pek çok konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye'nin, 'iyilik, hareketi', Dikili'de, yardım, programı, düzenledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı