Küfürbaz paylaşımlara AK Parti’den tepki:
Haber
18 Ocak 2021 - Pazartesi 14:03
 
Küfürbaz paylaşımlara AK Parti’den tepki:
CHP Çiğli İlçe Başkanlığı’nın Telegram grubunda, ABD’de Donald Trump yanlılarının kongreyi basıp, silahlı sokak gösterileri yapılan videoyu paylaşan CHP Çiğli İlçe Başkanlığı, ‘Gelecekte Tayyip’in itleri gibi’ yazı yazmasına, AK Parti kanadı tepki gösterdi. AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Karatekin, ‘’Utanmadan oy istedikleri Çiğli halkına ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren Türk halkına alenen hakaret etmekten çekinmiyorlar. Yapılan yorumları kınıyorum. Edep yahu diyoruz’’ dedi.
SİYASET Haberi
Küfürbaz paylaşımlara AK Parti’den tepki:

CHP Çiğli İlçe Başkanlığı’nın 123 kişiden oluşan Telegram grubunda, Amerika’nın başkenti Washington DC’de bulunan kongre binasının, Başkan Donald Trump’ın destekçileri tarafından basıldığı günde yapılan yazışma ortaya çıktı. Amerika’da yaşanan olayları video ile grupta paylaşan ve ‘’Washington’da Trump yanlıları silahlarıyla sokaktalar’, ‘Gelecekte Tayyip’in itleri gibi’, ‘Amerika’da bugün her eyalet böyle olacak gibi’, ‘Başkanlık devir teslim törenini bugün yaptırmamak için’ yazıları yazan CHP Çiğli İlçe Başkanlığı’na tepki geldi. AK Parti Çiğli İlçe Başkanı Sedat Karatekin, ‘’CHP Çiğli’de nefret hat safhaya çıkmış. Her zamanki gibi hakaret ve küfür etmekten geri durmuyorlar. Bunlar da edepte yok. Utanmadan oy istedikleri Çiğli halkına ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy veren Türk halkına alenen hakaret etmekten çekinmiyorlar. İçlerindeki öfkeyi ve nefreti kusmaktan imtina etmiyorlar. Bilhassa bu söylemler hoşlarına gidiyor ve bunu her mecrada yapıyorlar. Yapılan yorumları kınıyorum. Edep yahu diyoruz.’’ dedi.

Hayasızca, pervasızca saldırıyorlar

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan’da tepki göstererek, ‘’Terbiyesize whatsapp, telegram fark eder mi? İçlerindeki pisliği seçmene kusmaktan seçmene hakaret etmekten vazgeçmiyorlar. İt dediğiniz insanlardan oy istemeye hiç mi utanmayacaksınız? Hiç mi uslanmayacaksınız? Ya sabır diyoruz! #KüfürbazCHP’’ dedi. AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Dilaver Kişili ise ‘’#KüfürbazCHP denmesini yıllardır hak ediyorlar! Cumhuriyet, Cumhurbaşkanı, milli değer, özel hayat, ahlâk, adap tanımıyor; hayasızca, pervasızca saldırıyorlar. Siyaset dilini kirletenler aslında kimler, belgeleriyle ortada!’’ dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Küfürbaz, paylaşımlara, AK, Parti’den, tepki:,
Yorumlar
Haber Yazılımı